Ogólna

Wampirzy lifting Warszawa – by wyglądać pięknie i młodo

Zabieg medycyny estetycznej zwany wampirzym liftingiem, choć z samej nazwy może kojarzyć się niezbyt miło, należy do najbardziej skutecznych i bezpiecznych zabiegów poprawiających urodę. Okuwanie skóry osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z krwi pacjenta odbudowuje, regeneruje i nawilża zmęczoną, przebarwioną, szarą skórę, dodając jej rozświetlenia i jędrności. Jeśli chcesz znów poczuć się wyjątkowo wampirzy lifting warszawa, to oferta dla Ciebie. 

Wampirzy lifting, czyli zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wampirzy lifting, to jeden z najbardziej popularnych ostatnio zabiegów medycyny estetycznej. Dzieje się tak dlatego, że jest niezwykle skuteczny, bezpieczny w wykonaniu, niezbyt drogi, a przede wszystkim praktycznie bezbolesny, choć osoby wrażliwe mogą odczuwać dyskomfort związany z nakłuciami (igłę wprowadza się dość głęboko pod skórę). 

Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane do zabiegu medycyny estetycznej pochodzi z krwi pacjenta, która jest wcześniej pobierana i odfiltrowywana w specjalnym urządzeniu.  Płytki krwi znajdujące się w osoczu mają szczególne właściwości. Jak żadna inna substancja działają stymulująco na komórki, usprawniając ich pracę oraz wywołując naturalne reakcje fizjologiczne. Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przyśpieszy gojenie się ran, zabliźnianie, regenerację skóry. 

To na co warto zwrócić uwagę, to okoliczność, że wampirzy lifting jest zabiegiem estetycznym w pełni bezpiecznym. Naturalne substancje niwelują możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Jednakże warto zadbać, by zabieg wykonał lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej. Tylko prawidłowo wykonany zabieg, daje 100 % zadowolenia oraz zwalnia od ryzyka wystąpienia powikłań. 

W gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie prócz zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonać można usuwanie zmarszczek botoksem lub specjalnymi nićmi. 

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego – krok po kroku 

Pomimo tego, że zabieg wykonuje się w kilku etapach, to nie powinien on trwać dłużej niż godzinę. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad, aby wykluczyć istnienie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wampirzego liftingu nie powinno wykonywać się u kobiet w ciąży oraz podczas laktacji, u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, nowotworami, z zaburzoną krzepliwością krwi oraz u osób z problemami skórnymi (opryszczka, lejące się rany, zapalenia wirusowe i bakteryjne). 

Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie oferuje inne zabiegi medycyny estetycznej, jeśli istnieje przeciwwskazanie do wykonania zabiegu wybranego przez pacjenta.  

Kolejny etapem zabiegu jest pobranie przez lekarza niewielkiej ilości krwi pacjenta (około 8 ml) i umieszczenie jej do odwirowania w specjalnym urządzeniu, którego zadaniem jest oddzielenie osocza bogatopłytkowego od krwinek czerwonych. Do odwirowanego osocza dodawane są substancje min. chlorek wapnia, które mają zwiększyć produkcję białek odpowiedzialnych za wzrost komórek w skórze. 

Tak przygotowany “eliksir” lekarz delikatnie wstrzykiwany w skórę pacjenta. Czas nakłuwania uzależniony jest od powierzchni skóry objętej zabiegiem. 

Po zabiegu przez kilka godzin zaleca się unikania słońca. 

Pierwsze efekty wampirzego liftingu widoczne są po około 2 tygodniach, a efekt finalny po 2 -3 miesiącach. 

Możliwość komentowania Wampirzy lifting Warszawa – by wyglądać pięknie i młodo została wyłączona