Ogólna

Szorowarki w firmie sprzątającej

Szorowarki to urządzenia, dzięki którym można utrzymać posadzki w nienagannej czystości. Jest to niezbędne wyposażenie w firmie sprzątającej. Jak działa? Jakie kupić, żeby później nie żałować?

Czym są szorowarki i jak działają?

Otóż, automaty szorujące są wyposażone w specjalne szczotki, które stykają się z podłożem i polerują je. Szczotki są wykonane ze specjalnego włosia odznaczającego się dużą odpornością na ścieranie. Dzięki temu można mieć pewność, że długo posłużą i praca będzie wykonana z należytą starannością. Wewnątrz szorowarki znajduje się specjalny zbiornik na detergenty, zazwyczaj ma dużą pojemność, dlatego można wyczyścić dużą powierzchnię bez konieczności ponownego napełniania środkiem czyszczącym. Nowoczesne automaty szorujące mają wiele funkcji, które warto wziąć pod uwagę, jeżeli chcemy oferować szeroki zakres usług. Działanie szorowarek opiera się w dużej mierze na ruchach obrotowych szczotek. Dobrym rozwiązaniem są automaty szorujące z operatorem siedzącym, które są wydajne i zwrotne, tak więc zapewniają odpowiedni komfort podczas pracy. Wygodne siedzisko i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że sprzątanie można wykonać sprawnie. 

Szorowarki w firmie sprzątającej

Mycie podłóg za pomocą klasycznego mopa powoli odchodzi do lamusa. W dzisiejszych czasach nowoczesne firmy sprzątające są zazwyczaj zaopatrzone w sprzęt czyszczący, za pomocą którego można w szybki i prosty sposób posprzątać wybrany obszar. Automaty szorujące to obecnie standard, bo dzięki nim sprzątanie jest szybsze, co więcej bardziej dokładne. Dzięki temu osoba sprzątająca nie musi pracować tak ciężko, jak w przypadku standardowego mycia podłogi. Praca z wykorzystaniem szorowarki jest lekka, ponieważ posiada specjalne kółka, więc manewrowanie sprzętem niezwykle bardzo proste. Wykorzystując takie rozwiązania w firmie można po prostu całkiem sporo zaoszczędzić.