aktualności,  sklepy internetowe

Smartfon dla wymagających i do wszystkiego

Największą popularnością aktualnie cieszą się smartfony, które nadają się do szerokiego zastosowania. Takimi są różne modele Xiaomi. Urządzenia te mają dobre parametry i przystępną cenę. Choć nie są tak popularne, jak Apple czy Samsung, rozpoznawane są na rynku z coraz większą łatwością. Nie bez powodu. Chcesz wiedzieć dlaczego? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Specyfikacja techniczna

Smartfon Xiaomi Redmi 7 działa pod kontrolą Androida. Posiada 6.26-calowy wyświetlacz, dzięki któremu korzystanie z wszystkich jego funkcji jest bardzo wygodne, a wyświetlany obraz bardzo wyraźny. Model ten ma 16 GB pamięci wbudowanej, 8 rdzeni i procesor Qualcomm Snapdragon 632. To pozwala mu na płynne działanie i to w szerokim zakresie. Tylny aparat zastosowany w tym modelu ma 12 MP + 2 MP, zaś przedni 8 MP. Posiada też slot na karty pamięci. W zakresie funkcji tego modelu można znaleźć następujące: silnik wibracji, czujnik odległości, czujnik natężenia oświetlenia, akcelerometr, elektroniczny kompas oraz pilot uniwersalny IR. Bateria użyta w tym modelu ma 4000 mAh. Uwagę przyciąga tu zakrzywiona i w dodatku odblaskowa tylna obudowa 3D. Została wykonana z przezroczystego materiału z efektem gradientu koloru z nano-powłoką, co pozwoliło uzyskać bogate, płynne kolory.

Zastosowanie

Smartfon Xiaomi Redmi 7 posiada wyświetlacz, który został pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 5, wyróżniający się niebywałą trwałością i odpornością na uszkodzenia. To oznacza, że model ten nie potrzebuje dodatkowej osłony ekranu, a co za tym idzie, można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Użytkowanie go to sama przyjemność, bo ze względu na dobre parametry nadaje się do wielu zastosowań. Można oglądać filmy i słuchać muzyki. Sprawdzi się w czasie korzystania z Internetu. Korzystanie z aplikacji to w tym przypadku również nie problem. Można to robić bez zbędnych ograniczeń. Telefon nadaje się do rozrywki i pracy, a tym bardziej do kontaktowania się z bliskimi, klientami i kontrahentami. Jego poprawne działanie zwiększa jego możliwości w zakresie zastosowania. Dlatego bez względu na to, do jakich celów szukasz smartfonu, telefon Redmi 7 może okazać się dla Ciebie wystarczająco dobrym modelem. Za funkcjonalność tego modelu ceni go wiele osób.

Cena

Nie wszyscy lubią otaczać się drogimi przedmiotami. Niektórzy na przykład oszczędnie podchodzą do tematu zakupu telefonu. W życiu wydatków nie brakuje, więc jest to jak najbardziej rozsądne podejście. Na szczęście urządzenia Xiaomi nie są drogie i tak samo jest z modelem Redmi 7. Pomimo przyzwoitej specyfikacji technicznej i coraz większej popularności między innymi na polskim rynku, telefon ten ma dobrą cenę. Można go dostać w sklepach stacjonarnych, a także w niejednym sklepie działającym online. Najważniejsze jest to, że nie trzeba długo czekać na dostawę, ponieważ urządzenia te dostępne są w polskich magazynach. Jeszcze niedawno chcąc nabyć jakikolwiek model z oferty Xiaomi, było trzeba składać zamówienie w Chinach. Teraz smartfony, w tym Redmi 7 są na wyciągnięcie ręki. To na pewno ma też wpływ na ich popularność i całej marki.