nauka i technika,  sklepy internetowe

Pendrive z logo jako upominek firmowy – co zamówić?

Pendrive, czyli praktyczna pamięć przenośna może być kapitalnym pomysłem na upominek reklamowy od firmy. Co wybrać, aby obdarowane pendrive osoby były zadowolone?

Firma ma do dyspozycji szeroką gamę gadżetów reklamowych – to nie tylko popularne długopisy, koszulki czy kubki, ale także gadżety elektroniczne, na przykład pendrive z logo firmy.

Dzisiaj pendrivy reklamowe cieszą się dużym zainteresowaniem i są często zamawiane przez przedsiębiorców – ma je w ofercie także firma GiftLogo.

Gdy zajrzymy pod podany adres, możemy od razu zauważyć, że do wyboru mamy naprawdę dużo pamięci pendrive. Co kupić? Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy poradnik, z którego można dowiedzieć się (prawie) wszystkiego o pamięciach pendrive!

Pendrive z logo – pojemność

Pamięci pendrive produkowane są obecnie w różnych pojemnościach – mogą zmieścić od około 1 GB do nawet 512 GB danych różnego rodzaju.

Gdy chcemy zamówić pendrive z grawerem jako upominek reklamowy, warto skupić się na mniejszych pojemnościach, co będzie oznaczało także niższe ceny. Firmy najczęściej decydują się na zakupienie pamięci o pojemnościach od 2 GB do 16 GB, za które zapłacimy od 12 złotych do 20 złotych za sztukę netto.

Pendrive z logo – szybkość zapisu

Kolejna ważna kwestia, gdy chcemy kupić pendrive z logo firmy, to prędkość zapisu oraz odczytu danych, czyli to, jak szybko pamięć będzie działała.

Pamięci można podzielić na:

  • USB 1.1 (Full Speed) – prędkość do 1,5 Mb/s
  • USB 2.0 (High Speed) – prędkość do 480 Mb/s
  • USB 3.0 (Super Speed) – prędkość do 4,8 Gb/s

Najczęściej spotykana pamięć przenośna to USB 2.0, niemniej jednak coraz częściej możemy spotkać się także z pamięciami USB 3.0, które również wręczane są jako upominek reklamowy.

Gdy zamierzamy kupić pendrive o większej pojemności, najlepiej wybrać ten, który posiada standard USB 3.0, ponieważ wtedy korzystanie z niego będzie bardziej komfortowe. Oczywiście, pendrive 3.0 z logo będzie droższy od 2.0, ale na pewno użytkownicy docenią jego prędkość działania.

Pendrive z logo – wygląd

Kolejna kwestia to wygląd pendrive z logiem firmy. Tutaj sprzedający mogą zaproponować nam naprawdę wiele różnych modeli do wyboru.

Najbardziej popularne są pendrive wykonane z tworzywa i metalu z obrotowymi elementami zasłaniającymi USB dla ochrony przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Do wyboru mamy także inne wzory, na przykład:

  • pendrive wysuwany
  • pendrive przypominający klucz
  • drewniany pendrive z logo
  • pendrive w formie opaski
  • pendrive karta USB
  • pendrive w długopisie
  • pendrive ze stylusem do ekranów dotykowych

Możemy też zamówić pendrive z logo w pudełku albo ze smyczą. Świetnie nadają się jako upominki reklamowe na różne okazje.

Ile kosztuje pendrive z logo?

Gdy chcemy zamówić pendrive z logo cena tego rodzaju gadżetu zależna jest przede wszystkim od wybranej wersji. Najwięcej zapłacimy za pamięci o większej pojemności, z szybszą prędkością zapisu, także w solidniejszych oprawach metalowych, drewnianych.

Jeśli zamierzamy kupić pendrive z logo tanio, ceny zaczynają się już od około 13 złotych netto za sztukę wraz z usługą personalizacji, czyli wykonaniem nadruku albo grawerunku.

Dokładny cennik pamięci można sprawdzić już teraz na stronie firmy GiftLogo, która realizuje swoje zamówienia już w 24 godziny!

Możliwość komentowania Pendrive z logo jako upominek firmowy – co zamówić? została wyłączona