aktualności,  biznes i ekonomia

Organizacja konferencji

Jedną z trudniejszych rzeczy jest organizacja konferencji, imprezy firmowej. W tym przypadku trzeba zadbać o wszystkie detale, aby zaproszeni przez nas goście byli zadowoleni. Jeśli planujesz zrobić event bądź konferencję w Łodzi to na pewno odpowiednim do tego miejscem będzie Salio. Ta sala konferencyjna w Łodzi to pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Można tam zorganizować imprezę dla gości z Polski, ale także z zagranicy. Oferują oni dwie sale konferencyjne, które pomieszczą około 70 osób.

Nocleg i wyżywienie

W przypadku dłuższej, kilkudniowej konferencji można skorzystać z pobytu w komfortowo urządzonym Aparthotelu. Posiada on przestronne pokoje z udogodnieniami dla niepełnosprawnych. O wyżywienie zadba zespół wykwalifikowanych kucharzy, którzy z pewnością trafią w gusta niejednego smakosza. Sala konferencyjna w Łodzi – Salio, po obiedzie zaprasza gości na degustację trunku warzonego w ich browarze rzemieślniczym.

Nie tylko praca…

Nie samą pracą człowiek żyje, jak to mówi przysłowie. Po oficjalnej części konferencyjnej Salio zaprasza na liczne atrakcje, które z pewnością będą dobrane do wieku i zainteresowań uczestników, od towarzyskiego meczu w siatkówkę czy koszykówkę, po wieczorne ognisko na łonie natury. Otóż, sala konferencyjna łódź to dobry wybór dla wszystkich, którzy stawiają na profesjonalizm oraz dobry dojazd dla wszystkich, nawet z odległych zakątków kraju. Łódź leży w centralnym miejscu na mapie Polski, co wpływa na jego atrakcyjność.