aktualności,  biznes i ekonomia

Nowe mieszkanie w Toruniu 

Wybór mieszkania może nastręczać wiele problemów, począwszy od układu pomieszczeń, metrażu, aż po lokalizację. Chociaż na rynku nieruchomości jest dostępnych bardzo wiele różnych ofert, więc teoretycznie nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej nieruchomości, wybór może być trudniejszy,niż się wydaje.

Nowe mieszkanie w Toruniu

Otóż, nowe mieszkanie toruń to bez wątpienia bardzo dobra inwestycja. Po pierwsze wszystko jest nowe, bo jesteśmy pierwszymi właścicielami nieruchomości. W tym wypadku budynek nie wymaga żadnych remontów, a kupujący sam decyduje o wystroju wnętrz. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone, można urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak nam się podoba, co więcej dopasować pomieszczenia do potrzeb i oczekiwań swojej rodziny. Nowe budynki są bardziej estetyczne i nowoczesne, można liczyć również na  wiele dodatkowych udogodnień. 

Niższe koszty transakcyjne

Choć może się wydawać, że mieszkanie z drugiej ręki będzie tańsze, wcale nie jest to takie oczywiste. Rynek nieruchomości jest dość specyficzny i niekiedy może być tak, że mieszkania z rynku wtórnego będą droższe, niż w momencie ich zakupu. Decydując się na nowe mieszkanie w Toruniu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów transakcyjnych, unikniemy opłaty za podatek oraz usługę agenta nieruchomości.