Ogólna

Jakiej firmie warto powierzyć wykonanie nadruku na koszulce?

Koszulka wyróżniająca się spośród wszystkich innych, niepospolita, nietuzinkowa, a w dodatku samodzielnie zaprojektowana, autorska od początku do końca – któż nie marzy o takim elemencie codziennego image’u? Trzeba jednak rozsądnie wybierać firmy zajmujące się tworzeniem takich nadruków, w przeciwnym wypadku zamiast wielkiej radości otrzymamy wielką klapę.

Koszulki z nadrukiem: jakość materiału

Zapewne niejednokrotnie mogliśmy się przekonać na własnej skórze, że nie każda, nawet markowa, odzież jest wysokiej jakości. Aby koszulki z nadrukiem cieszyły naprawdę i to przez długo czas, materiał musi być naprawdę dobrej jakości. Firma zajmująca się sprzedażą koszulek z nadrukiem zawsze powinna udzielić informacji odnośnie tego, jakiego producenta odzież oferuje. Nie można się jednak zrażać, jeśli marka nie jest ci znana – może okazać się, że będzie znacznie lepiej się nosić niż niejeden markowy ciuch ze znaną metką.

Koszulki z nadrukiem: jakość nadruku

Drugim szalenie ważnym elementem jest rodzaj i jakość nadruku. Najlepiej, aby technika za każdym razem była dobierana indywidualnie lub by firma gwarantowała, że z ich koszulkami z nadrukiem po praniu nie będzie nic technicznego dolegać. Chodzi przede wszystkim o to, by nadruk się nie kruszył, nie wybrzuszał, nie spierał ani nie „łamał”, tworząc bardzo nieestetyczny widok. Z drugiej strony jednak nie można zapominać o zaleceniach firmy dotyczących sposobu prania takiej koszulki.