aktualności,  rozrywka

Jak zorganizować urodziny dziecka? – party catering

W życiu każdego rodzica nadchodzi czas, w którym trzeba zorganizować pierwsze urodziny dziecka. Chcemy, aby to wydarzenie było wyjątkowe. Jednak jak się za to zabrać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Oto kilka niezbędnych kwestii, o których nie możemy zapomnieć

  • Goście, kogo zaprosić? czy wysłać zaproszenia?
  • Miejsce uroczystości. Dom, restauracja a może inne miejsce?
  • Gotować samemu, czy może lepiej zainwestować w party catering ?

Pamiętajmy że roczek to nie wesele, przemyślmy, kogo tak naprawdę chcemy zaprosić. Na pierwsze urodziny najlepiej zaprosić osoby znane maluchowi, tak, aby się ich nie bał. Dziadków, wujków i ciotki, najbliższe kuzynostwo lub bliskich znajomych. Na duże kinderbale nadejdzie jeszcze czas. Chcemy przecież, by solenizant nie czuł się wystraszony przez cały wieczór. Urodziny zorganizujmy tam, gdzie maluch będzie czuł się najbardziej komfortowo. Na takie okazje warto zostać tradycjonalistą i nie wynajmować szalonych lokali. Warto zadbać o spokojną i przytulną atmosferę, najlepiej sprawdzi się do tego własne mieszkanie, bo maluch je zna i będzie czuł się w nim komfortowo, dobrą alternatywą jest wynajęcie małej sali w restauracji.

Każdy rodzic ma świadomość, jak ciężko cokolwiek załatwić gdy w życiu pojawia się maluch. Dlatego lepiej zamiast samemu gotować, zlecić to komuś, kto się na tym zna doskonale,może usługi cateringowe na przyjęcia?. Roczek jest nie lada wyzwaniem dla rodziców, masa organizacji przy i tak małej ilości czasu, jaką dysponują. Dlatego w takich sytuacjach warto rozejrzeć się za party cateringiem. Catering to świetne rozwiązanie, gdy nie mamy czas. Ciepłe i gotowe do spożycia jedzenie zostanie nam dostarczone do wybranego przez nas miejsca o wybranej przez nas porze. Czy to nie brzmi świetnie? Bez problemu znajdziemy tani catering, więc nie ma co się martwić kosztami. 

Data przyjęcia w najlepszym wypadku powinna wypadać w weekend i to po popołudniowej drzemce malucha.

Pamiętajmy, aby w wirze przygotowań nie zapomnieć o tym że dzień uroczystości powinien pasować każdemu, tak aby zmęczeni po pracy goście, nie musieli pędzić na przyjęcie. Najlepszym rozwiązaniem będzie weekend, podczas którego będziemy mogli na spokojnie świętować. Najlepszą porą będzie podwieczorek, gdy maluch będzie już po popołudniowej drzemce.

Z okazji roczku znajdziemy mnóstwo gotowych zestawów. Balony z imieniem, dniem narodzin, cyferką “1”, girlandy i inne tego typu rzeczy -dla chłopca i dziewczynki. Wybór zależy do nas, naszego poczucia gustu i estetyki. Fotobudka – rewelacyjna atrakcja, która zapewni nam masę wspomnień w rodzinnym albumie. Babcia, wujek czy rodzice chętnie skorzystają z pamiątkowej sesji z maluchem. Będzie to fantastyczne wspomnienie na długie lata!